Zpravodaj za měsíc únor 2023

Plánované akce

Dětský karneval s Hopsalínem plánujeme na 14.04.2023 v Ostravě, v budově ul. Skladištní, podrobnosti budou zaslány emailem a také v STKR.

 

Žádosti o rekreace, tábory

V žádosti o rekreaci a dětské tábory vždy uvádějte Vaše aktuální telefonní číslo a email.
Při zadávaní rekreace ČD Travel zadat zásady C-FKSP 2023
Při zadávaní rekreace individuální zadat zásady FKSP OŘ Ostrava 2023

 

Uznání závazku za škodu způsobenou zaměstnavateli

V případě, že máte pochybnosti se škodou, která Vám byla zaměstnavatelem předepsána k úhradě, nepodepisujte žádné dohody a kontaktujte p. Vatterovou.
V případě, že způsobíte zaměstnavateli škodu, neprodleně ji také nahlaste na odbory p. Vatterové na t.č. 734 168 043.

 

Pojištění Kooperativa

V březnu pojištění končí:

Baran Michal, Beneš Lukáš, Curylo Jan, Gábor Roman, Goban Ján, Grejták Daniel, Hájek Roman, Haláček Pavel, Heczko Vladislav, Hrubčík Filip, Cháňa Martin, Chrapek Tomáš, Chytílek Miroslav, Kantor Jiří, Knapovský František, Kolka Jozef, Környei Jiří, Koschatzký Vít, Košárek Josef, Kubečka Petr, Kudláč Richard, Lazar Marek, Lukšík Petr, Mikulcová Petra, Mitura Václav, Mrkva Ivan, Obuch Martin, Petrek Libor, Pietrasz Jakub, Piska Jiří, Pluhař Robin, Sněhota Pavel, Stankuš Tomáš, Szczeponková Monika, Šostá Silvie, Šustek Radim, Vala Petr, Vávra Kamil, Vrabel Roman, Worek Jaroslav a Zajiček Václav.

Pojištění průběžně kontroluje p. Vatterová a všem výše jmenovaným zasílá na Váš soukromý email, který jste si určili, formulář pro další období.

Pojištění je Vám zasíláno na soukromý email, je proto nutné, abyste si emaily průběžně kontrolovali. Dochází k případům, že si email o pojištění nepřečtete a nemáte informaci o jejím zaplacení. Kontrolujte si prosím Vaše emaily!!!

V případě, že v pracovním poměru způsobíte škodu zaměstnavateli, je nutno se znovu pojistit!!!

 

Významné životní jubileum

K významnému životnímu jubileu za měsíc únor, které oslavili naši odboráři pan Zelenka Tomáš, pan Baldík Jiří, pan Pítr Jaroslav a paní Beregiová Šárka, přejeme všechno nejlepší a hodně zdraví do dalších let.
Významné životní jubileum oslavili také naše senioři pan Juras Jiří a pan Chovančík Jan, kterým přejeme všechno nejlepší a hodně zdraví do dalších let.

 

Odpracované roky

Poděkovaní za 40 odpracovaných let v měsíci únoru u Správy železnic, s. o. patří panu Drongovi Pavlu.

 

Vstoupil do odborů:

Ševčík Jiří, Hrubiško Rudolf a Kubačák Michael.

Vystoupil z odborů:

 

Za ZO OSŽ SŽDC Ostrava

Bc. Martina Plačková