Zpravodaj za měsíc leden 2023

Plánované akce

Francie – putování Provence – St. Tropez, Avignon, Cassis, Porquerolles, Grasse, Nice – 6. denní autobusový zájezd se koná v termínu od 24.05.2023 do 29.05.2023. Cena zájezdu 10.200,- Kč/osoba, cena po dotaci zaměstnance a RP 6.000,- Kč/osoba. Zájemci se hlaste do 20.02.2023 v STKR nebo kontaktujte p. Vatterovou na t.č. 734 168 043. V současné době je již kapacita zájezdu naplněna.

Sarvár – termály Maďarsko – 3. denní autobusový zájezd se koná v termínu od 06.10.2023 do 08.10.2023. Cena zájezdu 7.280,- Kč/osoba, cena po dotaci zaměstnance a RP 3.700,- Kč/osoba. Zájemci se hlaste do 07.03.2023 v STKR nebo kontaktujte p. Vatterovou na t.č. 734 168 043.

V současné době je již kapacita zájezdu naplněna ale jednáme o zařízení dalšího autobusu, to je však spojeno s dalším počtem zájemců a peněz, uvolněných z FKSP. V případě zájmu se v STKR hlaste do čekatelů.

 

Informace pro členy v insolvenci a exekuci

Členové v insolvenci zaplatí příspěvek 120,- Kč do konce března 2023.
Členové vexekuci si musí hradit příspěvky sami přímo na účet OSŽ č. 1643719339/0800.

 

Dopravní nehoda – srážka se zvířetem

V případě, že při řízení služebního vozidla dojte ke srážce se zvířetem (srna, prase…..) je nutno k této nehodě vždy přivolat Policii České republiky. V případě, že Policii nezavoláte, budou následky nehody (poškození služebního vozidla) dány k úhradě zaměstnanci, který vozidlo řídil. Na tuto nehodu se nevztahuje pojištění z Kooperativy.

 

Pojištění Kooperativa

V únoru pojištění končí:

Bednárek Jaromír, Benek Ivo, Binder Ondřej, Brzica Pavel, Byrtus Martin, Čadil Petr, Černoch Petr, Damková Eva, Damek Roman, Dudek Adolf, Fichna Tomáš, Frydrych Kamil, Fukala Bogdan, Golc Karel, Grabovský Zdeněk, Grešák Vladislav, Halíček Filip, Hýl Vlastimil, Chwistek Martin, Janda Juraj, Kadlec Pavel, Kaplarczyk Petr, Kawulok Kamil, Kirová Jásamín, Kolimár Pavel, Kotasek Dalibor, Kotasková Jana, Křížek Libor, Kupka Pavel, Kuš Roman, Leskovjan Zdeněk, Lichnovník Zdeněk, Liščák Juraj, Lošák Jaroslav, Lukšík Jiří, Luljak Petr, Matušek Radek, Melnar Radek, Michalec Ivo, Muczka Daniel, Nekvasil Ondřej, Paleta Mojmír, Palenica Libor, Pelka Karel, Pluta Tomáš, Přibyl Libor, Ruš Jiří, Svoboda Jaroslav, Šimík Ondřej, Šnejdrla Vít, Tyleček Petr, Týn Tomáš, Urgásová Markéta, Vrťo Miroslav, Vrzák Bohumil, Výmola Petr, Waligóra Filip, Witosz Daniel, Zagol Adam, Zemánková Renáta a Žižka Vladislav.

Pojištění průběžně kontroluje p. Vatterová a všem výše jmenovaným zasílá na Váš soukromý email, který jste si určili, formulář pro další období.

Pojištění je Vám zasíláno na soukromý email, je proto nutné, abyste si emaily průběžně kontrolovali. Dochází k případům, že si email o pojištění nepřečtete a nemáte informaci o jejím zaplacení. Kontrolujte si prosím Vaše emaily!!!

V případě, že v pracovním poměru způsobíte škodu zaměstnavateli, je nutno se znovu pojistit!!!

 

Významné životní jubileum

K významnému životnímu jubileu za měsíc leden, které oslavila naše odborářka paní Hlaváčková Simona přejeme všechno nejlepší a hodně zdraví do dalších let.
Významné životní jubileum oslavili také naše senioři paní Honzková Veronika, paní Prejdová Zdenka a pan Šlosar Bedřich, kterým přejeme všechno nejlepší a hodně zdraví do dalších let.

 

Odpracované roky

Poděkovaní za 10 odpracovaných let v měsíci lednu u Správy železnic, s. o. patří panu Haukovi Petru.
Poděkovaní za 40 odpracovaných let v měsíci lednu u Správy železnic, s. o. patří panu Pavlíčkovi Petru.

 

Vstoupil do odborů:

Bulawa Michal, Zwyrtek Dominik, Mach Dušan, Čechová Ivana, Hebelka Jakub, Klimek Václav, Mitrenga Tomáš, Šoustek Stanislav, Zapletalová Michaela, Mach Lukáš, Dvouletý Milan, Hlaváček Pavel, Čuba Ladilav, Byrtus Matěj, Glet Anna Sophie, Takáčová Michaela, Furmančík Luděk, Šimanská Hana, Oslizloková Šárka a Geprt Zdeněk ☺

 

Vystoupil z odborů:

 

Za ZO OSŽ SŽDC Ostrava

Bc. Martina Plačková