Zpravodaj za měsíc březen a duben 2023

Doplnění kontaktních údajů v STKR

V rámci urychlení komunikace a vyřizování žádostí o dovolené aktualizujte a doplňte své emaily a telefonní čísla, na kterých jste k zastižení.

 

Pojištění Kooperativa

  • Pojištění průběžně kontroluje p. Vatterová a za měsíc duben a květen již bylo zasláno na Váš soukromý email.
  • Dochází k případům, že si email o pojištění nepřečtete a nemáte informaci o jejím zaplacení. Kontrolujte si prosím Vaše emaily!!!

V případě, že v pracovním poměru způsobíte škodu zaměstnavateli, je nutno se znovu pojistit!!!

 

Významné životní jubileum

K významnému životnímu jubileu za měsíc březen, které oslavili naši odboráři pan Žák Kamil, pan Hajda Marek, pan Hábl Dalibor, paní Pavlicová Jana a pan Hammerschik Jiří, přejeme všechno nejlepší a hodně zdraví do dalších let.

K významnému životnímu jubileu za měsíc duben, které oslavili naši odboráři pan Luliak Petr, pan Cibulec Petr, pan Smeja Karel, pan Černoch Petr, pan Kukol Vladimír, pan Mirga Miroslav, pan Vágner Jiří, paní Robenková Marta a pan Lukšík Petr, přejeme všechno nejlepší a hodně zdraví do dalších let.

Významné životní jubileum oslavili také v měsíci březnu a dubnu naši senioři pan Zajíček Miroslav, pan Losert Jaroslav a paní Haroková Zdeňka, kterým přejeme všechno nejlepší a hodně zdraví do dalších let.

 

Vstoupil do odborů: Sliweczka Radek, Földeš Petr, Vojtek Ondřej.

Vystoupil z odborů:

 

Za ZO OSŽ SŽDC Ostrava

Bc. Martina Plačková